moto-akces KASKI HJC

 sklep motocyklowy, akcesoria motocyklowe w moto-akces :: Gdańsk, Warszawa, Grudzišdz, kask HJC, TSCHUL, SIDI, HELD, DID, MOTUL, IPONE,
Korzystanie z Serwisu
Sklep zostal przeniesiony na strone www.sklep.moto-akces.pl , aktualna strona jest nieaktualna i niezawiera poprawnych cen oraz aktualnych produktów. Zamowienia na składane na tej stronie nie beda realizowane. SKLEP MOTOCYKLOWY Moto-akces znajdujący się na stronie internetowej www.sklep.moto-akces.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. Ceny towarów znajdujących się w sklepie  są podane w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Dane firmy z zakładce "O nas"

Aktualny regulamin na stronie http://www.sklep.moto-akces.pl/regulamin-pm-5.html

SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy www.sklep.moto-akces.pl oraz telefonicznie.
Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może być wykorzystany do realizacji składanych zamówień. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez moto-akces.pl na stronach sklepu internetowego lub bezpośrednio telefonicznie.
W przypadku płatności za pobraniem warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu - po przyjęciu zamówienia sprzedawca może potwierdzić je telefonicznie w ciągu dwóch dni roboczych. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić, nie będą realizowane. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia, moto-akces.pl zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia, a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego. Zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji, w przypadku zamieszczenia na formularzu zamówienia niekompletnych lub błędnych danych. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień. Dostawa towarów realizowana jest przez przedsiębiorstwo  lub Pocztę Polską na adres wskazany w zamówieniu.

WARUNKI DOSTAWY.

Standardowe terminy doręczeń:
Płatność na miejscu (odbiór osobisty)
Płatność za pobraniem
Przedpłata na konto
Przesyłka kurierska zagraniczna

Koszt wysyłki w/g cennika poczty polskiej lub firmy kurierskiej.(Żadnych ukrytych kosztów)


Towar można odebrać:

SKLEP MOTOCYKLOWY MOTO-AKCES

ul.KARTUSKA 375A

80-125 Gdańsk

1)+48 600 309 986 -Krzysztof Gdańsk (główna siedziba) :00-18:00

2)+48 798 828 302 -Krzysztof Warszawa : od poniedziałku do piątku po godzinie 16-tej


CZAS DOSTAWY

Wysyłka realizowane są niezwłocznie.

Brak zamawianego towaru na magazynie może opóźnić wysyłkę towaru , o czym każdorazowo informowany jest zamawiający.(tylko i wyłącznie telefonicznie)

Może wystąpić brak zamawianego towaru z przyczyn niezależnych od Moto-akces ( producent wycofał towar ze sprzedaży , towar został utracony, uszkodzony itp.

Do terminów dostaw nie wlicza się , niedziel oraz świąt.

GWARANCJE I REKLAMACJE

Towary oferowane w sklepie internetowym moto-akces.pl objęte są gwarancją producenta i dostarczane z dowodem zakupu i kartą gwarancyjną lub FV.
W przypadku reklamacji należy kontaktować się z moto-akces. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest karta gwarancyjna oraz dowód zakupu, które Klient otrzymuje wraz z zamówionym towarem, lub dowód zakupu
w przypadku produktów, do których nie jest dołączana karta gwarancyjna.
W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy
w obecności kuriera sporządzić protokół szkody nie przyjmując towaru.
W przypadku towarów wadliwych bądź uszkodzonych fabrycznie gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia pod adresem mailowym: info@moto-akces.pl lub nr. tel.:  +48 600309986

Procedura wymiany towaru polega na przesłaniu go łącznie z dokumentami zwrotu i zamówieniu nowego. Koszt zwrotu (transportu) przesyłki nie wynikający
z winy moto-akces.pl ponosi Klient. Koszty dostarczenia wymienianego towaru (ponowna dostawa) pokrywa Moto-akces.pl
Jeżeli przesyłka nie dotrze do Państwa mimo przyjęcia zamówienia i potwierdzenia go przez Moto-akces.pl, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy kontaktować się z nami.POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Złożenie zamówienia w Sklepie Moto-akces.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o ochronie danych osobowych.
Kontynuuj
statystyka